Rokov skúseností

O nás

Na týchto stránkach Vás víta komplexná záhradnícka firma, ktorá od roku 1993 pre Vás zabezpečuje kompletné riešenia exteriéru pri rodinných domoch, terasách a v interiéri zeleňou.

 

Hlavné miesta nášho pôsobenia sú:
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj

Navrhneme a urobíme záhrady na kľúč.

Navrhujeme záhrady ako celok, s chodníkmi, spevnenými plochami, osvetlením, prípadne múrikmi, vyvýšenými záhonmi atď. Realizujeme výsadby rastlín, montáž závlahy, trávniky. Dotvárame záhrady vkusnými doplnkami do záhrad. Nakoľko voda je významnou súčasťou záhrady zaoberáme sa vytváraním jazierok a
jazier, záhradnými vodopádmi, dodávame fontánky, fontány a solitérne kamene obtekajúce vodou. Relax pre našich zákazníkov dopĺňame službou výstavba bazénov a vodných prvkou,ako je vodná stena.

Realizácia záhrady má pre nás hlbší zmysel. Realizácia záhrady nie je len o vysadení rastlín a o návrhu. Pri pohlade na záhradu sa má nasýtiť aj Duša, aby človek splynul do harmonickej jednoty so záhradou. Až v tomto prípade realizácia záhrady splnila svoj účel.

Na začiatku plánovania záhrady pozornosť venujeme nie len samotnému pozemku zadávatela,ale aj okolitým stavbám (okná,strechy susediacich domov a pod.) Pri plánovaní záhrady berieme do úvahy aj tieto prvky, kôli správnemu umiestneniu rastlín, aby sme dosiahli pre zadávatela súkromie na vlastnej záhrade.

© 2022 zahrady-bazeny.sk | vytvoril shazucha.sk