Jazerá

  • Okrasné jazerá (Trávertínové, Pieskovcové, Vápencové, Jazerá s potokom, Jazerá s vodopádom)
  • Biojazerá
  • Jazerá na plávanie

Budovanie okrasných jazierok a Budovanie jazierok na plávanie. Ponúkame údržbu jazier a jazierok – jarnú a celoročnú. Ponúkame rekonštrukcie jazier a jazierok.

Ročné skúsenosti

Okrasné jazierka

Okrasné jazierka a jazerá, bazény a biobazény

Budovanie záhradných okrasných jazierok a jazier je skvelou možnosťou, ako vašej záhrade dodať jedinečnú atmosféru. Vodné prvky, akými sú okrem záhradných okrasných jazierok a jazier na kúpanie aj vodné steny, vodopády, potôčiky či moderné bazény s protiprúdom, sú v súčasnosti žiadanou súčasťou záhrad. A vy ich môžete mať tiež!

Okrasné jazierka môžu slúžiť na kúpanie a plávanie, ale aj na vytvorenie osobitého biotopu vo vašej záhrade. Ryby, korytnačky a iné zvieratá oživia prostredie vašej záhrady, vďaka čomu budete mať pocit, že ste naozajstnou súčasťou prírody.

A to všetko bez vašich starostí! Načrtnite nám svoju predstavu a nechajte nás pracovať. S výsledkom budete spokojný.

Okrasné jazerá a jazierka

  • Okrasné jazerá

Budovanie okrasných jazierok zahŕňa jazerá travertínové, pieskovcové a vápencové presne podľa vašich predstáv. Takéto záhradné jazierka urobia z vašej záhrady čarovné miesto.

  • Jazerá s potokom alebo vodopádom

Potok, vodopád alebo vodná stena dodajú vášmu jazierku pohyb a zvuk. Čo je krajšie ako nekončiaci žblnkot vody, ktorá tu je s nami odpradávna?

  • Biojazerá

Biojazerá vám poskytnú jedinečné spojenie s prírodou a jej faunou a flórou. Stavba biojazera prinesie život bližšie k vám.

  • Jazerá na plávanie

Kúpacie jazierka a jazierka na plávanie vám poskytnú dokonalý oddych a relax, na ktorý si ľahko zvyknete. Zdravý pohyb na čerstvom vzduchu blízko vášho domova.

Budovanie záhradných okrasných jazierok a jazier či jazier na kúpanie a na plávanie realizujeme plne v spolupráci so zákazníkom. Vypočujeme si vaše predstavy a požiadavky, navrhneme riešenia, zabezpečíme kvalitné materiály a prvky. Výsledkom bude jazero, ktoré sa stane stredobodom vašej okrasnej záhrady.

Realizácia okrasných jazierok a bazénov v Bratislave a okolí

Pokiaľ sa vaša záhrada nachádza v Bratislave a okolí, naše služby sú vám plne k dispozícii. Navrhneme a vytvoríme jazierko alebo bazén tak, aby perfektne zapadali do exteriéru vášho domu a záhrady. Výsledkom bude dokonalé spojenie vášho domova a prírody, na ktoré budete hrdý vy, ale aj my.

Jazierko alebo bazén? Sme tu pre vás!

Kontaktujte nás a postavíme vám okrasné jazierko či bazén podľa vašich predstáv.

Naše práce

© 2022 zahrady-bazeny.sk | vytvoril shazucha.sk